Bicara Pendidik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mencari rakan-rakan dari Maktab Perguruan Perlis

qubb
TanSri
6 posters

Go down

Mencari rakan-rakan dari Maktab Perguruan Perlis Empty Mencari rakan-rakan dari Maktab Perguruan Perlis

Post  TanSri Sat Sep 13, 2008 4:18 pm

kepada rakan-rakan dari maktab perlis,harap dapat berhubung dengan Tansri segera untuk majlis reunion!!
TanSri
TanSri
Admin
Admin

Location : Malacca,Perlis,Phuket,Liverpool,Tanjung Balai,Mekah

https://bicarapendidik.forumotion.net

Back to top Go down

Mencari rakan-rakan dari Maktab Perguruan Perlis Empty Re: Mencari rakan-rakan dari Maktab Perguruan Perlis

Post  qubb Wed Sep 17, 2008 2:01 am

TanSri wrote:kepada rakan-rakan dari maktab perlis,harap dapat berhubung dengan Tansri segera untuk majlis reunion!!

mana kawan-kawan kat perlis dulu. tak dak koooooooooooo.
aku nak sangat jumpa kawan-kawan lama duluuuuuuuuuuuuuuu albino
qubb
qubb
Cikgu Baru
Cikgu Baru

Back to top Go down

Mencari rakan-rakan dari Maktab Perguruan Perlis Empty Re: Mencari rakan-rakan dari Maktab Perguruan Perlis

Post  TanSri Wed Sep 17, 2008 3:26 pm

Ada..tunggu la qubb..aku dh bgtau pasal forum nih..kita yg ada ni tolong la sampai2 kan address forum nih..tq lol!
TanSri
TanSri
Admin
Admin

Back to top Go down

Post  dato'M Fri Sep 19, 2008 12:41 pm

cheers saya...saya..saya
dato'M
dato'M
Cikgu Baru
Cikgu Baru

Location : kuala perlis,chuping,padang besa,danoq,hatyai,songkla

http://www.google.com.my

Back to top Go down

Post  TanSri Fri Sep 19, 2008 3:15 pm

dato'M wrote:cheers saya...saya..saya

dato'M ni junior kita..tahun 2002..mmber 1 sekolah dgn aku.
TanSri
TanSri
Admin
Admin

Back to top Go down

Post  dato'M Sat Sep 20, 2008 11:54 am

affraid junior leh join ke
dato'M
dato'M
Cikgu Baru
Cikgu Baru

Location : kuala perlis,chuping,padang besa,danoq,hatyai,songkla

http://www.google.com.my

Back to top Go down

Mencari rakan-rakan dari Maktab Perguruan Perlis Empty baguih la...... kalu ingt kat kwn2

Post  Ardielicious Tue Sep 23, 2008 5:23 pm

semekom! woi! tansri.... lama aku tak jumpa hang mesti perut buncit mcm labu sayung! aku
aku mmg suka kalu dpt jmpa balik smua member lama kita, yg penting aku tak dak hal biasa la
aku kn single mingle lg, masih available! bounce
apa2 hal nant rojer la k?. cau cin cau! selamat hari raya kim slm kat anak bini hang k, dada.....

Ardielicious
Guru Pelatih Maktab
Guru Pelatih Maktab

Back to top Go down

Post  qubb Tue Oct 28, 2008 6:34 pm

Ardielicious wrote:semekom! woi! tansri.... lama aku tak jumpa hang mesti perut buncit mcm labu sayung! aku
aku mmg suka kalu dpt jmpa balik smua member lama kita, yg penting aku tak dak hal biasa la
apa2 hal nant rojer la k?. cau cin cau! selamat hari raya kim slm kat anak bini hang k, dada.....

tan sri lo ni bulat gotel dohhhhhhhhhh
rabbit
qubb
qubb
Cikgu Baru
Cikgu Baru

Back to top Go down

Post  TanSri Tue Oct 28, 2008 7:19 pm

qubb wrote:
Ardielicious wrote:semekom! woi! tansri.... lama aku tak jumpa hang mesti perut buncit mcm labu sayung! aku

tan sri lo ni bulat gotel dohhhhhhhhhh
rabbit

hahaha..pandai la hg qubb..aku dok jogging lo nih..hahahahaha
TanSri
TanSri
Admin
Admin

Back to top Go down

Post  adianie Wed Nov 26, 2008 10:00 pm

akum , lama betul aku tak masuk forum nih, mggu lepas aku p ipoh , nik n nina ajak aku n abe qubb p majlis kahwin adik nik. pas 2 kita orang p umah zam ikin kat ampang baru ipoh,kita orang tido kat situ semalaman aje. aku nina n ikin borak panjang biasalahkan lama x jumpa. nik , qubb n zam asyik cakap pasal kete aje tak boring kerrrr.......................... nina n nik tido awal lagi aku, qubb,ikin n zam borak sampai pukul 3 pagi ... syok betul dapat jumpa kengkawan lama...... next time aku nak p jalan2 umah member lain plak.... tansri bila la kita nak buat reunion ni... aku dah x sabaq nak jumpa member2 yang lama nie.... pirat

adianie
Guru Pelatih Maktab
Guru Pelatih Maktab

Back to top Go down

Post  TanSri Wed Dec 24, 2008 7:14 pm

adianie wrote:akum , lama betul aku tak masuk forum nih, mggu lepas aku p ipoh , nik n nina ajak aku n abe qubb p majlis kahwin adik nik. pas 2 kita orang p umah zam ikin kat ampang baru ipoh,kita orang tido kat situ semalaman aje. aku nina n ikin borak panjang biasalahkan lama x jumpa. nik , qubb n zam asyik cakap pasal kete aje tak boring kerrrr.......................... nina n nik tido awal lagi aku, qubb,ikin n zam borak sampai pukul 3 pagi ... syok betul dapat jumpa kengkawan lama...... next time aku nak p jalan2 umah member lain plak.... tansri bila la kita nak buat reunion ni... aku dah x sabaq nak jumpa member2 yang lama nie.... pirat

Salam...aku skang tgah mengumpul dana untuk beli setem..nak hantar surat jemputan pada kawan2 untuk buat reunion..kalau ada sapa2 yg rajin taipkan surat untuk aku..nanti send kt email aku..boleh aku print je..hehehe..alamat aku pakai dalam buku maktab..SINARAN
TanSri
TanSri
Admin
Admin

Back to top Go down

Post  Kambing Mon Aug 03, 2009 1:52 pm

ehh laki aku batch 2002-2005

sesapa yang batch tuh kat sini
bounce alien

hye yanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
rinduuuuuunya kat koo bounce

Kambing
Guru Pelatih Maktab
Guru Pelatih Maktab

Back to top Go down

Post  TanSri Tue Aug 25, 2009 12:00 pm

Kambing wrote:ehh laki aku batch 2002-2005

sesapa yang batch tuh kat sini
bounce alien

hye yanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
rinduuuuuunya kat koo bounce

ermmm..x taw la sape batch tu... Very Happy
TanSri
TanSri
Admin
Admin

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics